אנטי וירוס מומלץ

יוני 3, 2021

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

שוק האנטי וירוס מציע כיום המון פתרונות מצוינים שנועדו להגן על הנכסים הדיגיטליים שלכם, ולמנוע מפח נפש בעת הצורך. אבל איך בוחרים את האנטי וירוס הנכון? זה שיישמור על המחשב שלכם ברגע האמת, וייתן תמורה טובה למחיר, כדי שלא תבזבזו את הכסף על משהו שלא עובד.

בבדיקה יסודית שערכנו בקרב תוכנות האנטי וירוס הקיימות בשוק, השווינו ובחרנו את 4 התוכנות המובילות כיום בין שלל תוכנות האנטי וירוס הזמינות כיום לצרכן.

להלן הבחירה שלנו:

1

תוכנת האנטי וירוס של Webroot

האנטי וירוס של חברת Webroot זוכה מזה כבר מספר שנים למעמד גבוה בקרב משתמשי תוכנות האנטי וירוס. החברה, שבסיסה בקולורדו, פועלת כבר משנת 1997 ורכשה ניסיון רב לאורך השנים. למרות שתצוגת התוכנה בעלת החלון הירוק הקצת מיושן לא השתנתה רבות לאורך השנים, התוכנה מציגה תוצאות מרשימות בכל מה שהיא באמת נועדה לעשות. התוכנה מצטיינת בהגנה מפני תוכנות נוזקה והגנה מפני פישינג (דיוג) אשר נפוץ כל כך בימינו.

יתרונות

חסרונות

2

תוכנת האנטי וירוס של McAfee

שמה של חברת McAfee הולך לפניה כאחת החברות הוותיקות והאמינות בתחום אבטחת המחשבים. אם בעבר היינו משתמשים במחשב שולחני אחד בכל בית, הרי שלכל משפחה היום יש מספר רב של מכשירים, מערכות הפעלה שונות ואף טלפונים ניידים. שימוש ברישיון של חברת McAfee מאפשר הגנה על כלל המכשירים בבית (עד 10 מכשירים לרישיון מרובה משתמשים), וכל זה ברכישת רישון אחד. המערכת של McAfee עמוסה בשלל מאפיינים ועושה את מרבית העבודה בצורה עצמאית ללא התערבות המשתמש.

יתרונות

חסרונות

3

תוכנת האנטי וירוס של Norton

עוד אחד מהשמות הידועים בתחום, מערכת האנטי וירוס של Norton מבית חברת Symantec משווקת את תוכנות האנטי וירוס שלה מאז שנת 1991. מערכת האנטי וירוס הנוכחית מציעה מגוון רחב של מאפיינים ביניהם: פיירוול מקיף, גיבוי מקוון וסינון ספאם. בנוסף, המערכת מציעה מאפיינים מתקדמים כגון, הגנה על חשבונות בנק, בקרת סקריפטים, אבטחת Wi Fi ועוד. החיסרון העיקרי במערכת האנטי וירוס של Norton הוא נושא התמחור. החברה אינה מציעה רישיון מרובה משתמשים, כפי שמציעים כמה ממתחרותיה, אלא מחייבת את הלקוחות ברכישת רישיון לכל משתמש, מה שמייקר את המחיר בצורה משמעותית.

יתרונות

חסרונות

4

תוכנת האנטי וירוס של Bitdefender

אפילו בתצורה הבסיסית של תוכנת האנטי וירוס של Bitdefender, המכונה Bitdefender Antivirus Plus אנו מגלים תוכנה בעלת ערך מוסף רב. מבחינת הביצועים, התוכנה משתווה ובהרבה פעמים מראה ביצועים טובים יותר מהמתחרות הגדולות. בשנה האחרונה, החברה תיעדפה שיפור של הביצועים הקיימים על פני השקת מאפיינים חדשים. חלון התצוגה של התוכנה הוא פשוט ונוח ואפשר לנווט בקלות לכל האלמנטים המרכזיים בתוכנה.

יתרונות

חסרונות

מה חשוב לבדוק ברכישת תוכנת אנטי וירוס

תוכנות אנטי וירוס הן כמו מוצר חי. הן כל הזמן משתפרות ומתעדכנות. מפתחי הוירוסים אינם נחים לרגע ומחפשים כל הזמן את הפירצה הפתוחה שתאפשר להם לגרום את הנזק שבו הם חפצים. זהו משחק של חתול ועכבר שבו מנסות חברות האנטי וירוס להיות צעד אחד לפני מפתחי הוירוסים.

פיתוח תוכנות אנטי וירוס מצריך משאבים רבים ולכן אין זה מפתיע שמספר חברות מצומצם יחסית נמצאים בחזית התעשייה, כמעט מאז תחילת עידן האינטרנט. הסיבה שבראש הרשימה נמצאות חברות מובילות בתחום, מקילה במידה מסוימת את תהליך הבחירה. חשוב לבחון מאפיינים כמו מחיר אל מול מספר רישיונות, תמיכה במערכות הפעלה שונות ונוחות השימוש במידה ואתם משתמשים מתחילים.

מבחינת מחיר המוצר, שימו לב שלעיתים, אפשר לשלם קצת יותר, אבל לקבל מוצר שתומך במספר רישיונות מרובים, כך שבעצם אתם יכולים לחסוך סכום משמעותי אם ברצונכם להגן על מספר רב של מכשירים בבית או במשרד.

סיכום - האנטי וירוס המומלץ ביותר

על אף העלות הכרוכה ברכישת תוכנת אנטי וירוס, אנו ממליצים בחום לרכוש תוכנת אנטי וירוס למחשב. במידה והמחשב נפגע מתוכנה זדונית, המחשב עלול להינזק ואתם תמצאו את עצמכם משלמים סכום גבוה בהרבה על תיקון המחשב. בנוסף, מידע ששוכן על גבי הדיסק הקשיח עלול להיפגע מתוכנת הנוזקה, ולכן חשוב לגבות את המידע הקיים בדיסק הקשיח בנוסף לאנטי וירוס.

לאחר מבחנים דקדקניים שערכנו לתוכנות האנטי וירוס השונות, אנו ממליצים על תוכנת האנטי וירוס של Webroot. מדובר בחברה ותיקה מאוד עם מוניטין מצוין. התוכנה הציגה ביצועים מצוינים בבדיקות השונות והשירות מוצע במחיר הגיוני בהשוואה ֶלמה שהוא מציע.

Yuval
Yuval
דילוג לתוכן