אתרי קניות סיניים מומלצים

יוני 9, 2021

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

מספר אתרי הקניות הסיניים עולה בהתמדה במשך השנים האחרונות, וכיום ניתן למצוא עשרות חנויות שמציעות לצרכן הישראלי להזמין מוצרים מסין. מצד אחד, המגוון הרחב נותן לצרכן הישראלי אפשרויות רכישה רבות, אך מצד שני, עודף ההיצע וחוסר ההיכרות שלנו עם אתרי הקניות, עלולים להסתיים ברכישת מוצר לא מתאים ולמפח נפש של ממש.

במיוחד בשביל זה, ערכנו בעבורכם השוואה מקיפה בין אתרי הקניות הסיניים ובחרנו את 6 האתרים המובילים, הזמינים כיום לצרכן הישראלי.

השוואת אתרי סחר אלקטרוני מובילים לשנת 2021

1

אתר הקניות אליאקספרס

אין כמעט אחד שלא מכיר או רכש מוצר מאליאקספרס. חברת אליאקספרס היא החלוצה בשוק המסחר המקוון הסיני הבינלאומי, ובעצם יצרה את הסטנדרט לחברות שבאו אחריה. רכישה באתר מאפשר לכם לרכוש את המוצר ישירות מהיצרן ובכך לחסוך עמלות תיווך משמעותיות שהיו קיימות בעבר.

ההבדל המשמעותי בין אליאקספרס לבין אתרים אחרים הוא בכך שהם בעצם לא אלו שמוכרים את המוצר, אלא מתווחים בין הלקוח לבין היצרן. שני הצדדים מרוויחים כאשר הלקוח פוגש ביצרן, שאילולא אליאקספרס מעולם לא היה פוגש והיצרנים נחשפים לקהל לקוחות כמעט בלתי נדלה.

יתרונות

חסרונות

2

אתר הקניות של גירבסט

מדובר באתר חדש יחסית הפועל מאז שנת 2014. האתר מציע מגוון רחב של מוצרים אך הדגש העיקרי הוא על תחום מוצרי החשמל והאלקטרוניקה. החברה נהנית מקשרים הדוקים עם חברת Xiaomi ובשל כך יכולה להציע לצרכן הנחות משמעותיות. המוצרים המופיעים באתר נבדקים היטב ורובם מציעים שנת אחריות. גם מבחינת המשלוח, המשלוחים לישראל מבוצעים בצורה חלקה בדר"כ.

יתרונות

חסרונות

3

אתר הקניות באנגוד (Banggood)

מדובר באתר ששם דגש מיוחד על התאמת האתר לקהל היעד ולפיכך מעסיק מתרגמים בכל העולם. האתר מתמקד בשלוש קטגוריות עיקריות: ביגוד,גאדג'טים ובית וגן. מאז שנת 2007 החברה הלכה והתפתחה וכיום אף נסחרת בבורסה של ניו יורק.

יתרונות

חסרונות

4

אתר הקניות של DHgate

אתר קניות שבסיסו בבייג'ינג עם דגש גדול על תחום האופנה והאביזרים. באתר תמצאו מוצרים זולים כגון: נעליים זולות, שמלות כלה, שעונים, מוצרים לשיער ותיקים. החברה מאפשרת משלוחים לרוב מדינות העולם וחווית הרכישה היא נעימה בסך הכל.

יתרונות

חסרונות

5

אתר הקניות LightInTheBox

אתר קניות שבסיסו בבייג'ינג עם דגש גדול על תחום האופנה והאביזרים. באתר תמצאו מוצרים זולים כגון: נעליים זולות, שמלות כלה, שעונים, מוצרים לשיער ותיקים. החברה מאפשרת משלוחים לרוב מדינות העולם וחווית הרכישה היא נעימה בסך הכל.

יתרונות

חסרונות

6

אתר הקניות שיין (Shein)

אתר קניות סיני המתמחה בבגדי נשים אך מציע גם מגוון רחב בבגדי גברים ותינוקות. בארץ, האתר תפס תאוצה רצינית בשנים האחרונות והפך לאתר המועדף על נשות ישראל. האתר מעודד את המשתמשים לרכוש באמצעות מבצעים מיוחדים וצבירת נקודות לקנייה הבאה. אחד היתרונות המשמעותיים בקנייה בשיין, הוא שהחברה תשלם בעבורכם את המכס ובכך לא תצטרכו לדאוג שהחבילה שלכם מתעכבת.

יתרונות

חסרונות

מה חשוב לבדוק ברכישה מאתרי קניות סיניים

תמיד חשוב לבצע השוואת מחיר בקניית מוצרים ברשת. אנו ממליצים לווסת את כמות ההשקעה בהשוואת המוצר, ע"פ שווי המוצר שאתם עומדים לרכוש. לדוגמה, אם מדובר במוצר של 5$, השוואה מינימלית תספיק בהחלט, אך אם מדובר במוצר של עשרות ואף מאות דולרים, חשוב לבצע השוואה רצינית בין האתרים השונים ולקרוא חוות דעת של רוכשים, שבדר"כ קיימות בשפע באתרים הללו.

כפי שצוין לעיל, אתרים מסוימים מתמחים במוצרים מסוימים, ולכן עדיף להתמקד באתר בעל מוניטין בתחום המוצר המבוקש. לפני שאתם רוכשים את המוצר, נסו לברר מה משתמשים אחרים חשבו על המוצר. אם המוצר זוכה למספר גבוה של ביקורות חיוביות, מדובר בסימן חיובי בהחלט.

שימו לב שבישראל מתחילים לשלם מס בקנייה העולה על סכום של 75$ ולכן יש לקחת בחשבון את סכום הקנייה כדי שלא להיות מופתעים לאחר מכן.

סיכום - האר המומלץ ביותר

הקנייה ברשת מאתרי הקניות הסיניים הולכים וצוברים תאוצה בשנים האחרונות, וכתוצאה מכך צפויים להצטרף לשוק שחקנים חדשים, וכתוצאה מכך נראה שהלקוח הישראלי ימשיך להנות ממגוון המוצרים העצום.

לאחר ההשוואה שערכנו בין אתרי הקניות הסיניים המובילים, אנו ממליצים לצרכן הישראלי על אתר אליאקספרס. לא בכדי הפך אליאקספרס לשחקן המוביל בשוק בפער גדול על שאר המתחרים. בחברת אליאקספרס מבינים היטב את החשיבות בחווית המשתמש של הקונים, ודואגים לשפר את חווית הקנייה ואת איכות השירות והמוצרים המוצעים על ידי היצרן.

Yuval
Yuval
דילוג לתוכן