כיצד לבחור את הגגן הטוב ביותר להחלפת/תיקון הגג שלכם מומלץ

ינואר 9, 2023

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

בין אם אתם צריכים לבצע תיקונים בגג או מעוניינים להתקין גג חדש, אתם צריכים לעבוד עם קבלן גגות שתוכלו לסמוך עליו – כזה שיבצע את העבודה בצורה מקצועית, בפרק זמן סביר במחיר סביר. הבאנו לכם כאן כמה טיפים ומידע שימושי שיסייעו לכם בעת בחירת הגגן הטוב ביותר עבור הפרוייקט שלכם.

טיפים להעסקת הגגן הטוב ביותר

1. בקשו הפניות מהימנות

שאלו חברים, קרובי משפחה, עמיתים לעבודה ושכנים מי טיפל בגג שלהם וצרו רשימה של קבלני גגות בעלי מוניטין שאתם יכולים לראיין עבור הפרויקט שלכם.

2. בדקו האם יש לו ביטוח 

תאונות קורות, אפילו עם הגגנים הטובים ביותר. גגנים איכותיים יהיו מבוטחים בפוליסת ביטוח אשר מכסה את כל התאונות האפשריות הרלוונטיות לעבודה, וכך גם הלקוחות שלהם. בקשו לראות את פוליסת הביטוח של הגגן וודאו שהיא בתוקף.החלפת גג

3. ניסיון וידע

בררו כמה זמן הוא עובד בתחום. ככל שקבלן גגות עובד זמן רב יותר בשוק, כך גדל הסיכוי שהוא יבצע עבודה איכותית יותר. גגנים עם ניסיון גם פחות נוטים לבצע שגיאות שעלולות לפגוע באיכות הגג ובהגנה על הבית שלכם.

לא רק שלקבלני גגות יש ידע בחוקי בנייה, תקנות ודרישות רישוי וביטוח מדינתיות, אלא יש להם גם ניסיון עם סוגי אדריכלות שונים. יתר על כן, יש להם ניסיון בכל הנוגע לאקלים ולהתמודדות עם מזג אוויר משתנה כך שיוכלו לוודא שהגג שלכם עמיד במיוחד.

4. שאלו על חומרי הקירוי והסוגים שהם מנוסים בעבודה איתם

אל תעסיקו קבלן גגות שמשתמש בחומרי קירוי נחותים. על אף שזה עשוי לחסוך לכם עלויות בטווח הקצר, החומרים האלה לא מחזיקים מעמד וזה עלול לסכן את ביתכם. התייעצו עם הקבלן לגבי מגוון החומרים הקיימים בשוק וודאו שיש לקבלן שלכם ניסיון רב עם החומרים שבהם הם מתכוונים להשתמש בפרויקט שלכם.

5. שאלו לגבי אחריות העבודה

קבלני גגות איכותיים יבטיחו את השגת התוצאה הסופית לשביעות רצון הלקוח. יש להם מספיק ניסיון כדי לדעת שהעבודה שהם עושים תעמוד במבחן הזמן, אך הם יודעים שהלקוחות מרגישים בטוחים יותר לגבי הפרויקט כאשר הביצוע מגיע עם אחריות.

6. בררו על היתרים

פרויקטים של קירוי דורשים היתרים, והעלויות יהיו שונות בהתאם למקום מגוריכם ולגודל הפרויקט. ודאו שקבלן הגגות שלכם מודע לחוקים המסדירים פרויקטים של שיפוץ בתים באזור מגוריכם.

7. ניקיון

פרויקטי קירוי הם עסק מבולגן. קבלני גגות איכותיים עושים מאמצים רבים כדי להגן על אזורי הבית, כולל הגינה. תהליך הניקוי צריך להיות יסודי בדיוק כמו הגישה שלהם להצבת גג על הבית שלכם.טיפים להחלפת גג

8. בצעו השוואת מחירים

בקשו הצעת מחיר ובררו על תעריפי השירות של קבלני גגות שונים, כמו גם מה כלול בשירות. איספו לפחות 3-5 הצעות מחיר על מנת להבין את טווח המחירים המקובל בשוק ולמצוא את חבילת השירות המשתלמת ביותר עבורכם.

9. הסתכלו על תיק העבודות הקבלן

תיק עבודות חשוב לתהליך הבחירה. הוא צריך לכלול הוכחות חזותיות של מגוון פרויקטים קודמים, כמו תחזוקה, תיקונים, החלפות ואף עבודות מרזבים. כמו כן, בדקו את דפי הרשתות החברתיות של הגגן על מנת לראות עבודות קודמות שביצע וביקורות של לקוחות על השירות.
אנשים רבים שוקלים התקנת לוחות סולארים על הגג שלהם, בהזדמנות זו כדאי שהגגן יהיה מתואם עם חשמלאי מוסמך.

10. שאלו שאלות

ראיון קבלנים הוא שלב חשוב בהעסקת הגגן הנכון. לעולם אל תיכנסו על עיוור לפרויקט קירוי. למדו לגבי כל האפשרויות שלכם ושאלו את השאלות הנכונות. פעולה זו תראה לקבלן הגגות שאתם מבינים עניין ותבטיח שהוא יענה על הדרישות שלכם.

הנה כמה שאלות שכדאי לשאול:

  • אילו סוגי קירוי הם מתקינים?
  • אילו סוגי ביטוח יש לקבלני הגגות ומה הוא כולל? האם יש להם ביטוח שמכסה נזקים שעלולים להיגרם לבית שלכם?
  • האם יש להם רישיון עדכני לבצע את העבודה הזו?
  • האם הם מציעים בדיקה חינם בבית שלכם לפני ביצוע העבודה?
  • האם הם מצלמים את המקום במהלך הבדיקה ולאחר סיום הפרויקט?
  • האם הם נותנים הערכה בכתב לאחר הבדיקה?
  • מהי עלות התיקון/התקנה?
  • מהי המדיניות שלהם במזג אוויר סוער?
  • האם הם מסירים או משליכים חומרי קירוי ישנים? האם יש עלות נוספת עבור סילוק? האם הם ממחזרים חומרים ישנים?
  • מתי הם מחייבים או מוציאים חשבונית? כיצד מתבצע התשלום?
editor
editor
דילוג לתוכן