איך בוחרים טכנאי גז מומלץ

ינואר 25, 2023

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

אם אתם כאן, כנראה שאתם צריכים למצוא מומחה מוסמך שיוכל לחבר ולהפעיל קווי גז בתוך הבית או העסק שלכם, לאתר נזילות, לבדוק ולהחליף ציוד או רכיבים פגומים ועוד. טכנאי מוסמך יכול לחסוך בעלויות ובזמן שלכם בטווח הרחוק, ולספק שירות בטוח יותר שיעניק לכם שקט נפשי. מציאת טכנאי גז מתאים יכולה להיות די מאתגרת. הבאנו לכם כאן מספר דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון בעת חיפוש אחר טכנאי הגז המתאים עבורכם על מנת להפוך את התהליך שלכם למעט יותר פשוט.

בקשו המלצות מקרובים

טכנאי גז

שאלו חברים ובני משפחה אשר גרים באזורכם אם הם מכירים טכנאי גז איכותי או שעבדו עם אחד לאחרונה. לאחר קבלת הפרטים, התקשרו לטכנאי כדי להסביר את הבעיה שיש לכם. בררו אם יש לו ניסיון בעבודה מהסוג שאתם צריכים. כמו כן, נסו למצוא איזשהי נוכחות דיגיטלית של הטכנאים שהמליצו לכם עליהם, כמו למשל דפים עסקיים ברשתות החברתיות או אתר אינטרנט של איש המקצוע. קראו ביקורות של לקוחות קודמים על מנת לקבל מושג על חווית השירות שלו. טכנאי גז יכולים לסייע לכם במהלך שיפוץ גם ולכן מלבד המלצה על טכנאי גז, חבריכם ובני משפחותיכם יכולים להמליץ לכם גם על קבלן שיפוצים.

רישיון

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לעשות הוא לוודא שטכנאי הגז מוסמך לעסוק בתחום. גם אם אתם מקבלים המלצה מחברים ובני משפחה, זה עדיין חיוני. בדקו שיש לו את כל האישורים הרלוונטים ושהרישיון שלו בתוקף. אתם רוצים להעסיק מישהו מקצועי שיודע מה עושה ושישמור על בטיחות ביתכם.

ביטוח

כדאי לוודא שטכנאי הגז שאתם בוחרים מבוטח. זהו שיקול חשוב מאוד, שכן היעדר ביטוח עלול לגרום לכם להוצאות כבדות על נזקים או פגיעה לביתכם/לרכושכם ואף פציעה של טכנאי הגז. אם למתקין גז יש ביטוח, והוא נפצע במהלך העבודה בביתכם, פוליסת הביטוח שלו תשלם עבור הטיפול. אם אין לו ביטוח, בעלי הבית (אתם) יהיו אחראים לשלם את הטיפול.

שירותי חירום

איש מקצוע מיומן יכול להציע מגוון רחב של פתרונות, לרבות שירותי חירום ותיקונים. אם הטכנאי שאתם שוקלים לשכור אינו מציע שירותי חירום, זה צריך להיות דגל אדום. זה סימן שהוא לא בהכרח יסייע בכל שעה כאשר תתקלו בבעיה ותצטרכו עזרה דחופה. אמנם אין דרישה שכל בעלי המקצוע בתחום יציעו שירותי חירום, אך איש מקצוע בעל מוניטין ירצה לדאוג ללקוחותיו בין אם הפרויקט כרוך בהתקנה חדשה או בתיקוני חירום באמצע הלילה. באופן כללי תמיד כדאי לדעת לזהות מצב חירום.

השוואת מחיריםטכנאי גז

קבלו הצעת מחיר מלפחות 5-3 אנשי מקצוע על מנת להבין מהו מחיר השוק פחות או יותר עבור השירות שאתם זקוקים לו. שאלו מה כולל השירות וודאו שאתם מבינים על מה התשלום. אל תבהלו ממחירים גבוהים ואל תתפתו ישר ללכת על הטכנאי המציע את המחיר הנמוך ביותר. המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחומרים שאיש המקצוע משתמש בהם כמו גם מרחק הנסיעה שהיה צריך לנסוע כדי להגיע אליכם ואם יש צורך להביא עובד נוסף לעבודה אצלכם. קחו בחשבון את מכלול התשלום וודאו שאתם שוכרים שירות שיספק את הסחורה וידאג לתקן את הבעיה בקפדנות.

ניסיון

לבסוף, עליכם לוודא כי לטכנאי הגז שתבחרו יש ניסיון בסוג הפרויקט שאתם צריכים לבצע. כל סוג פרויקט יגיע עם המורכבויות והשיקולים הייחודיים שלו. טכנאי גז בעל ניסיון יידע להגיע עם הציוד המתאים, ויבצע בדיוק את מה שצריך עבור העבודה שלכם בצורה הבטוחה והיעילה ביותר. הוא יידע כיצד להשלים את העבודה בזמן ובתקציב שלכם, ולהתייעץ עם אנשי המקצוע הרלוונטים (לדוגמה, אינסטלטור או חשמלאי) כדי להימנע ממכשולים פוטנציאליים (כמו למשל פגיעה בקווי מים או חשמל בידי אינסטלטורים או חשמלאים לא מנוסים) שעלולים לעלות לכם זמן, כסף ושפיות.

editor
editor
דילוג לתוכן