טלפון סמסונג מומלץ

נובמבר 28, 2022

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

טלפוני סמסונג כוללים לרוב את הטכנולוגיה הסלולרית הטובה והמתקדמת ביותר. לסמסונג יש מגוון עצום של טלפונים שונים, מה שיכול להפוך לאתגר לא פשוט לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם. בין אם אתם רוצים טלפון בעל ביצועים גבוהים עם איכות צילום מדהימה ושלל תכונות מגניבות, או מכשיר זול יותר שמספק את הבסיס עם מסך גדול וחיי סוללה מצויינים, קיים סמארטפון של סמסונג בשבילכם.

במאמר זה בדקנו וסקרנו כמה מטלפוני סמסונג הטובים ביותר במגוון טווחי מחיר. השתמשו ברשימה זו על מנת להבין יותר איזה ממוצרי סמסונג יהיה המתאים ביותר להעדפות ולצרכים האישיים שלכם.

כיצד לבחור את הטלפון המתאים של סמסונג עבורכם

כמו כל החלטת רכישה, ההחלטה איזה טלפון סמסונג מתאים לכם מסתכמת במה שאתם רוצים לקבל מהטלפון שלכם וכמה אתם מוכנים להוציא.

אנו ממליצים לקחת בחשבון את כל התכונות שחשובות לכם במכשיר הסמארטפון. האם אתם רוצים מסך גדול או אולי מעדיפים מכשירים קומפקטיים יותר? האם איכות המצלמה חשובה לכם או מספיק לכם מצלמה בסיסית שעושה את העבודה? האם אתם מעוניינים במסך מתקפל חדשני?

כדי להקל על הבחירה שלכם בין כל כך הרבה אפשרויות, בחנו את כל תכונות הטלפונים ברשימה שלנו על מנת למצוא את המכשיר שעונה על הצרכים שלכם.

שאלות נפוצות

למה לקנות טלפון סמסונג במקום טלפונים אחרים של אנדרואיד?

הטלפון המתאים עבורכם תלוי במגוון גורמים, כגון התקציב שלכם, ההעדפות האישיות, והאם בבעלותכם אביזרים אחרים לנייד מאותה חברה (כמו אוזניות או שעונים חכמים). אנשים רבים מעדיפים להישאר עם טלפונים מאותה חברה מכיוון שהחוויה עקבית יותר ויש פחות עקומת למידה הדרושה בעת מעבר למכשיר חדש.

הדבר נכון גם לגבי סמסונג. ניתן למצוא את תוכנת ה-One UI של החברה (הגרסה המותאמת שלה לאנדרואיד) בכל מערך הטלפונים שלה. סמסונג גם הכריזה זה עתה על המהדורה החדשה ביותר של תוכנה זו, One UI 5,  המציגה מסך נעילה הניתן להתאמה אישית ויכולת לענות לשיחת טלפון באמצעות הודעת טקסט במקום דיבור.

מלבד עקביות, יש כמה יתרונות לבחירת טלפון סמסונג על פני מכשירים מיצרניות סמארטפוני אנדרואיד אחרות . . סמסונג בדרך כלל מצטיינת בכל הנוגע לאיכות התצוגה והבהירות, והיא בדרך כלל מציעה הרבה מבחר מבחינת גודל ותמחור.

טלפונים של סמסונג בדרך כלל מציעים חיי סוללה מעולים – במיוחד בטלפונים בגודל בינוני עד גדולי.  אנשים רבים מחפשים סמארטפון עם מצלמה טובה והמצלמות של סמסונג מהטובות ביותר, במיוחד של Galaxy S22. סמסונג מציעה גם ארבע שנים של עדכוני גרסאות אנדרואיד עבור רוב הסמארטפונים החדשים שלה, וזו תמיכה ארוכה יותר ממה שאפילו גוגל מספקת לטלפוני Pixel שלה.

איזו סדרת טלפונים של סמסונג היא הטובה ביותר? Galaxy A או Galaxy S?סמארטפון מצלם כביש

משפחות ה-Galaxy A וה-S של סמסונג משרתות מטרות שונות, אז איזו מהן מתאימה לכם תהיה תלויה בצרכים ובתקציב שלכם. מערך ה-Galaxy A הוא סדרת טווח ביניים של סמסונג מבחינת ביצועים ותקציב, וזו הבחירה הטובה ביותר אם אתם מחפשים טלפון מתחת ל-1500 ש״ח. טלפונים אלה מציעים בדרך כלל תכונות עיקריות כמו מסך גדול, סוללה גדולה ומספר מצלמות במחיר זול יותר.

אבל אתם גם מקבלים את מה שאתם משלמים עבורו. לטלפונים הזולים ביותר של סמסונג יש שטח אחסון מוגבל מאוד, מצלמות בינוניות בהשוואה לדגמים היקרים יותר והם לעיתים נאבקים עם הרצה של מספר אפליקציות בו זמנית. עם זאת, טלפונים יקרים יותר כמו ה-Galaxy A53 5G מספקים כמעט כל מה שרוב האנשים רוצים בטלפון בסיסי, אם כי עדיין תצטרכו להתפשר מעט על איכות המצלמה והביצועים הכלליים.

סדרת ה-Galaxy S, לעומת זאת, היא סדרת הדגל של סמסונג לסמארטפונים. טלפונים של Galaxy S כוללים בדרך כלל את הטכנולוגיה הטובה ביותר שיש לסמסונג להציע. תכונות מדהימות שהייתם מצפים להן בכל טלפון מתקדם, כגון עיצוב פרימיום, תמיכה ב-G5, מסכים עם קצב רענון גבוה ומספר מצלמות מתקדמות. העדכונים הגדולים ביותר שהושקו עם מערך ה-Galaxy S22, למשל, כללו את השדרוג לחיישן המצלמה הראשי של 50 מגה-פיקסל עם שיפורים לתמונות במצב לילה ומצבים בהירים יותר. עם זאת, תצטרכו להיות מוכנים לשלם אלפי שקלים יותר ממה שאתם משלמים עבור טלפון מסדרת Galaxy A ברוב המקרים.

כיצד אנו בודקים טלפונים של סמסונג

אנו בודקים טלפונים של סמסונג בדומה לדרך שבה אנו בודקים את רוב הסמארטפונים: על ידי הערכת מאפייני ליבה כמו איכות המצלמה, חיי סוללה, תוכנה, ביצועים, עיצוב וערך כולל בהשוואה למכשירים מתחרים.

כדי להעריך את איכות המצלמה, אנו מצלמים תמונות בתנאי תאורה שונים כדי לראות כיצד המצלמה מתפקדת בתרחישים שונים. לאחר מכן, אנו משווים את התוצאות הללו לאותן תמונות שצולמו במכשירים מתחרים או בדגמים קודמים (במקרים רבים בשניהם.) אנו גם בודקים מצבי צילום שונים באמצעות עדשות שונות, תוך התמקדות ספציפית בתכונות חדשות או ייחודיות (כמו הזום של ה-Ultra של ה-Galaxy S22).

בדרך כלל אנו בודקים את חיי הסוללה בשתי דרכים: על ידי הערכה כמה זמן הסוללה מחזיקה במהלך יום טיפוסי, ועל ידי בחינת הזמן שהסוללה מחזיקה במהלך הפעלת וידאו רציפה. אנחנו בודקים היבטים אחרים של הטלפון כדי לספק סקירה כוללת ומקיפה.

הביצועים נמדדים באופן אנקדוטלי על ידי שימוש בטלפון ובאמצעות אפליקציות מיוחדות להרצת בדיקות. עיצוב הוא סובייקטיבי, אבל אנחנו מחפשים דברים כמו איכות ההרכבה שללו, כמה נוח הטלפון מרגיש להחזקה וכמה שטח מסך הוא מספק לגבי תוכנה, אנו מחפשים תכונות ייחודיות שאולי לא יהיו זמינות בטלפונים אחרים, קלות שימוש וזמני עדכון תוכנה.

editor
editor
דילוג לתוכן