לחצן מצוקה מומלץ

יוני 9, 2021

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

בחירת לחצן מצוקה לשעת חירום היא החלטה חשובה בעלת משמעות קריטית. אם עד לפני כמה עשורים כמעט שלא היו מתחרים בשוק לחצני המצוקה, הרי שכיום קיימים פתרונות רבים. אז איך נוכל לבחור את לחצן המצוקה הנכון שיעמוד לרשותנו כאשר נזדקק לו ברגע האמת?

כדי לסייע לכם בבחירת לחצן המצוקה מומלץ לצרכים שלכם, ערכנו השוואה מקיפה בין 3 לחצני המצוקה המובילים כיום בשוק.  

בחירת לחצן מצוקה מומלץ נכון לשנת 2021

1

לחצן המצוקה של שחל (מומלץ מאוד)

חברת שחל היא אחת מהחלוצות בתחום לחצני המצוקה ושירותי החירום. חברת שחל מספקת ללקוחותיה מכשיר בעל לחצן מצוקה, שבעת לחיצתו מועברת קריאה למוקד החירום של החברה. מוקד החברה מאויש על ידי צוות מקצועי במשך 24 שעות ביממה 365 יום בשנה. לחיצה על לחצן המצוקה מציג בפני המוקדן את פרטי המטופל באופן מיידי, מה שמאפשר טיפול מהיר באירוע.

לקוחות שרכשו שירותים לאמצעי ניטור נוספים, יכולים לשלוח למוקד נתוני משקל, קצב לב ולחץ דם. מלבד ההיבט הרפואי, החיבור למוקד משרה תחושת ביטחון בקרב המטופלים והם יודעים שבעת הצורך מישהו ערב לביטחונם הרפואי.

מאפייני לחצן החירום של שחל:

2

לחצן המצוקה של נטלי

גם חברת נטלי היא אחת מהוותיקות בתחום רפואת החירום בישראל. החברה מספקת חבילה מקיפה של אמצעי ניטור והתראה רפואיים למקרה שאתם או הקרובים אליכם יזדקקו להם. החברה מציעה לחצני מצוקה בטכנולוגיה מתקדמת עם התקנה פשוטה בבית הלקוח. בנוסף לטלפונים רגילים וכפתור המצוקה הרגיל, החברה מציעה מכשיר מזהה נפילה, כפתורי חירום מסוגים שונים ועוד.

חברת נטלי מציעה גם שירות פרימיום שנקרא נטלי + המורכב ממספר מכשירים מתקדמים לניטור והתראה. המערכת בנויה מרכזת מתקדמת שמאגדת בתוכה טכנולוגיות על בסיס קו הטלפון הרגיל, רשת סלולרית ו-WiFi. המערכת נותנת שקט נפשי בכך שהיא מכסה את הלקוח בכל רחבי הבית. בנוסף, החברה מציעה גם פתרונות ניידים מבוססי סלולר כגון מכשיר אלחוטי שאפשר לשאת גם מחוץ לבית, ובכך נותן לכם כיסוי מלא בכל מקום.

מאפייני לחצן החירום של נטלי

3

לחצן מצוקה של MyDoctor

מערכת לחצני המצוקה של MyDoctor היא מערכת מתקדמת המציעה שילוב של לחצני מצוקה נייחים וניידים. בנוסף, החברה מציעה גם אפליקציה למכשיר הנייד. המוקד של MyDoctor זמין באופן מיידי 24/7 ובמשך כל ימות השנה. בשונה מחברות אחרות המוקד של חברת MyDoctor מציע גם שירות מעניין שנקרא "אוזן קשבת" דרכו ניתן לקבל גם סיוע נפשי להפגת הבדידות, שהוא כידוע גורם מרכזי בבריאות הנפש אצל בני הגיל השלישי.

לחצן המצוקה של MyDoctor מתאים מאוד למבוגרים, לאנשים צעירים בעלי בעיות רפואיות כרוניות וגם לילדים אשר עלולים למצוא את עצמם במצבי מצוקה כגון שריפה או כדומה. הלחצן מקנה לכם שקט נפשי בכך שהוא מאפשר חיבור ישיר ומהיר לסיוע חירום, ללא הצורך באיתור מספר טלפון ויצירת קשר טלפוני. החברה מדגישה את ההבדל בין לחצן חירום לבין יצירת קשר טלפוני עצמאי, כאשר השימוש בלחצן חירום מביא לחסכון קריטי בזמן יצירת הקשר עם שירותי החירום ובכך עשוי להיות ההבדל בין חיים ומוות.

מאפייני לחצן החירום של MyDoctor

מה כדאי לבדוק כשבוחרים לחצן מצוקה

ברגע האמת, לחצני מצוקה יכולים להיות ההבדל בין חיים ומוות ולכן מובנת מאליה החשיבות בבחירת לחצן נכון ומתאים. כאשר אנו באים לבחור לחצן מצוקה, חשוב מאוד קודם לבדוק מיהי החברה העומדת מאחורי המוצר. בשוק קיימות מספר חברות שמספקות את שירותיהן במשך כמה עשורים, ולפיכך, בנו לעצמם מוניטין רב במשך השנים.

מכיוון שאנו בדר"כ מוקפים בבני משפחה שכבר השתמשו בחלק מהשירותים הנ"ל, כמעט תמיד אפשר למצוא מישהו שמכירים, שכבר התנסה באחד השירותים. שאלו אותו לגבי אופי השירות והתמיכה. חשוב מאוד שתרגישו בנוח עם ספק השירות, וזאת מאחר והתמיכה הנפשית וההרגשה שמישהו עומד מאחוריכם לא פחות חשובה מהפן הרפואי של השירות.

כמובן שלאחר הזמנת המערכת, חשוב מאוד לוודא שהכל עובד כמו שצריך ולחצן המצוקה נוח ומתאים לשימושכם האישי. אחת לכמה זמן יש לבדוק את תקינות המערכת ובדר"כ החברה שמספקת את השירות תמליץ לכם על טווח הבדיקה הרצוי. יש לבדוק את כלל המכשירים שברשותכם ולוודא שכולם תקינים.

סיכום - לחצן המצוקה המומלץ ביותר

לחצני חירום הם אלמנט חשוב בשמירת תחושת הביטחון הרפואי של משפחכתם. אם בעבר נעשה שימוש בלחצן המצוקה אך ורק לצרכים רפואיים, כיום התרחב השימוש גם למקרים של מצבי חירום אחרים כמו במקרה של שריפה למשל.

מבין לחצני המצוקה הקיימים בשוק, חברת שחל היא המנצחת בהשוואותי בחיפוש לחצן מצוקה מומלץ ב2021. חברת שחל היא אחת מהחברות הוותיקות בתחום לחצני המצוקה ומציעה שילוב של מוצר איכותי ואמין יחד עם שירות לקוחות מצוין שעומד לשירותכם בכל מצב.

Yuval
Yuval
דילוג לתוכן