מסך מחשב מומלץ

נובמבר 21, 2022

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

בשונה ממחשבים ניידים המגיעים מוכנים לשימוש, כאשר אנחנו קונים מחשב נייח נבחר את המסך בעצמנו. מסך המחשב שמגיע יחד עם המחשב הנייח שלכם הוא חלק קריטי ובלתי נפרד ממנו. ככל שהמסך יהיה איכותי יותר, כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות שהמחשב שלכם מציע. מהסיבה הזאת כאשר אתם מחפשים מסך מחשב מומלץ, יעלו לפניכם עשרות רבות של אופציות שיהפכו את הבחירה לקשה. איך ניתן לנווט בין המבחר הגדול הזה? פשוט להקשיב להמלצות שלנו. על מנת שתוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר לשיקולכם, החלטנו לרכז עבורכם חמישה מסכי מחשב מומלצים – כאלה שיכולים להיות מושלמים עבורכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחון את הסקירות, וכמובן להחליט איזה מסך מחשב הוא המושלם עבורכם.

5 מסכי המחשב המומלצים ביותר

Samsung S24F350FH – הבחירה לאנשים שמחפשים מסך זול

גודל מסך: 23.5 אינטש
קצב רענון: 60 Hz
רזולוציה מקסימלית: 1080 x 1920
יצרן: Samsung

המסך הראשון שנרצה להמליץ לכם עליו מיועד בעיקר לאנשים שרוצים לקבל מסך טוב במחיר משתלם. אמנם לא מדובר על מסך גיימינג, אך בהחלט מדובר על מסך סטנדרטי שאמור לספק לכם את מבוקשכם. נכון להיום מדובר על אחד מהמסכים המבוקשים ביותר בשוק, כיוון שכמעט ולא תמצאו בו מגרעות בהתאם לעלות שלו.

מדובר על מסך ברזולוציה של 1080 x 1920, ובגודל יחסית סטנדרטי של 23.5 אינטש. תוכלו למצוא בחלקו האחורי של המסך שתי יציאות – HDMI ו- VGA. המסך עצמו גם דק יחסית ביחס לשאר המסכים אשר נסקור עבורכם, ולכן הוא כמעט ולא מושך תשומת לב. העלות של המסך – 530 שקלים בלבד.

LG 34UM69G-B – הבחירה לאנשים שמחפשים מסך גדול

גודל מסך: 34 אינטש
קצב רענון: 75 Hz
רזולוציה מקסימלית: 1080 x 2560
יצרן: LG

האופציה השנייה שאנו רוצים להציע לכם תהיה מושלמת למי שמחפש מסך מחשב גדול. מדובר על מסך מחשב בגודל של 34 אינטש, כך שהמסך יכול לשמש גם בתור טלוויזיה במידת הצורך. רזולוציה גבוהה יחסית של 1080 x 2560, מדובר על רזולוציה סטנדרטית למסכים גדולים כמו המסך הזה. המסך מיוצר על ידי חברת LG הגדולה והמוכרת, כך שאתם יכולים להיות עם ראש שקט.

בחלקו האחורי של המסך תוכלו למצוא שלוש יציאות לחיבורים: HDMI 1.4 ו- Display Port 1.2, וגם USB Type C. גם כאן העלות אינה גבוהה במיוחד ביחס לתמורה שאתם מקבלים, נכון להיום המסך נמכר ב-1490 שקל בלבד.

Dell S2719DGF – הבחירה לאנשים שלא מוכנים להתפשר

גודל מסך: 27 אינטש
קצב רענון: 155 Hz
רזולוציה מקסימלית: 1440 x 2560
יצרן: Dell

כאן אתם כבר לא צריכים להתפשר כמעט על כלום, אם אתם מחפשים מסך מחשב בגודל סטנדרטי ובמחיר טוב זוהי בהחלט הבחירה שלכם. לדעתי גם מדובר על מסך המחשב הטוב ביותר בסקירה הזאת אם אנו משכללים את כל האפשרויות שנמצאות על כף המאזניים. בין השאר הודות לקצב הרענון המצוין שהוא מציע.שני מסכים

ראשית נתחיל מהגודל של המסך, המסך מגיע בגודל של 27 אינטש שזה גודל אידיאלי למי שמחפש מסך מחשב בלבד. רזולוציה גבוהה במיוחד של 1440 x 2560, שתאפשר לכם לראות תמונות חדות במיוחד. ותג מחיר אטרקטיבי מאוד של 1490 שקל בלבד.

Dell Gaming S2716DG – הבחירה לאנשים שמחפשים מסך יקר

גודל מסך: 27 אינטש
קצב רענון: 144 Hz
רזולוציה מקסימלית: 1440 x 2560
יצרן: Dell

האמת שאין יותר מידיי הבדל בין המסך הזה למסך הקודם שסקרנו לפניכם, והתמורה היא באמת כמעט זהה. במסך הזה אולי תוכלו לראות מעט מאוד יתרונות מבחינת איכות התמונה, אך לא מדובר במשהו כל כך משמעותי. גם המסך הזה מגיע בגודל של 27 אינטש, וברזולוציה של 1440 x 2560.

עוד יתרון של המסך הזה לעומת המסך הקודם אלו הם החיבורים שנמצאים בחלקו האחורי. מדובר על החיבורים הבאים: חיבור HDMI, חיבור DP, שקע אוזניות וגולת הכותרת 4 חיבורי USB 3.0 מהירים במיוחד. העלות של המסך הזה קצת פחות אטרקטיבית ותוכלו למצוא אותו ב-2369 שקל ברוב החנויות.

Asus PG279QE – הבחירה לאנשים שמחפשים מסך גיימינג

גודל מסך: 27 אינטש
קצב רענון: 165 Hz
רזולוציה מקסימלית: 1440 x 2560
יצרן: Asus

כל גיימר מבין כי אסור לו להתפשר על מסך המחשב שלו. המסך הוא הדרך שלכם לחוות את המשחק, ובמקרים מסוימים אף להשפיע על התוצאה. לכן, אם אתם מחפשים מסך מחשב לגיימרים, זו בהחלט הבחירה עבורכם. מדובר במסך מצוין עם רזולוציה של 1440 x 2560 אשר מספקת תמונה חדה, ועם קצב הרענון המרשים של 165 Hz אפשר כבר להבין כי מדובר על המסך הטוב ביותר שסקרנו בסקירה הזאת.

מובן שתג המחיר של המסך הזה אינו נמוך, אך מדובר במסך לאותם גיימרים שחשוב להם כל פרט קטן. העלות נכון להיום הינה 2690 שקל, אך כמובן שמידי פעם תוכלו למצוא מבצעים על המסך הזה ברשתות השונות.

מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים מסך מחשב?

כאשר החלטתם לבחור מסך למחשב שלכם, חשוב להבין שמדובר בצעד משמעותי מאוד שיכול מצד אחד לשפר את חווית השימוש במחשב כולו, אך באותה נשימה גם לגרוע לא מעט מהיתרונות של המחשב שלכם. אז רגע לפני שאתם מקבלים החלטה שתהיה כל כך משמעותית, קחו לעצמכם כמה רגעים על מנת לבחון את כל האופציות. אם אתם מעוניינים לבחור מסך מחשב על דעת עצמך, הינה מספר עקרונות שאסור לכם להתפשר עליהם. כך תוכלו לבחור מסך מחשב מומלץ, ולדעת שאתם לא עושים לעצמכם ויתורים – כי אתם לא קונים מסך בכל יום.

גודל המסך

האלמנט המשמעותי ביותר שאתם צריכים לשים אליו לב זה הגודל של המסך. יש כאלה שמעדיפים מסך גדול מאוד ויש כאלה שמעדיפים מסך קטן יותר בגלל אילוץ כזה או אחר. עליכם לוודא כי אתם מתאימים את הגודל של המסך לצרכים ולדרישות שלכם. אל תיקחו מסך גדול מידיי שיפגע בחוויית השימוש שלכם במחשב, אך מצד שני גם אל תיקחו מסך קטן מידיי. אנו ממליצים לבחור מסך שיהיה גדול יותר מ-22 אינץ', אך קטן יותר מ-34 אינץ' – זה הטווח הטוב ביותר.

רזולוציה

הרזולוציה של המסך היא עוד קריטריון שיכול לשנות את חוקי המשחק מבחינתכם. ככל שהרזולוציה של המסך תהיה גבוהה יותר כך תוכלו ליהנות יותר מהמסך שלכם. רזולוציה גבוהה תאפשר לכם לראות את האלמנטים על המסך בצורה חדה וברורה, בעוד רזולוציה לא גבוהה תעשה בדיוק את הדבר ההפוך. בעידן שבו המחשב הוא כמעט כל עולמנו, אסור לנו לוותר על הדברים הללו. 1080 x 1920 היא הרזולוציה המינימלית מבחינתכם, אסור לכם להתפשר על פחות מהרזולוציה הזאת בכל מה שקשור למסכי מחשב.

יצרן

חשוב כמובן גם לשים לב מי ייצר את המסך כדי שתוכלו להעריך פחות או יותר איזה מסך אתם עומדים לקבל. מסך מחשב מומלץ הוא מסך אשר יוצר על ידי יצרן מנוסה ומקצועי, יצרן שאתם יכולים לסמוך עליו ולדעת כי הוא ייצר את המסך האידיאלי עבורכם. כיום קיימים לא מעט יצרנים מיומנים בתחום, כך שבקלות תוכלו למצוא יצרן שעונה לדרישות שלכם.

editor
editor
דילוג לתוכן