כיצד לבחור עורך דין תעבורה מקצועי מומלץ

ינואר 21, 2023

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

אם אתם מתמודדים עם דוח תנועה או עבירת תנועה חמורה שעלולה להוביל להגדלת תשלום הביטוח שלכם ואף לשלילת הרישיון שלכם, מומלץ לתת לעורך דין מנוסה לטפל בתיק שלכם. עורך דין לענייני תעבורה יוכל לסייע לכם לצאת מזה או להקטין את העונש. כיצד מוצאים עורך דין תעבורה איכותי? הבאנו לכם כאן טיפים שימושיים שיעזרו לכם לבחור את המועמד הנכון:

השיגו הפניות

שנות ניסיון

כשאתם מתחילים את החיפוש שלכם, פנו לבני משפחה וחברים שאולי חוו מצב דומה כמו שלכם כדי לקבל המלצות לעורכי דין שהם עבדו איתם. שאלו אותם אם הם היו מרוצים מחווית השירות שלו, כמה גבה מהם ואיך הייתה ההתנהלות שלו לאורך כל התהליך.

שנות ניסיון

כאשר אתם שוכרים כל איש מקצוע, בין אם אתם שוכרים טכנאי מזגנים או עורך דין תעבורה, הניסיון שלו בתחום הוא קריטי. אתם רוצים לוודא שעורך הדין יודע מה הוא עושה ושיש לו ניסיון בהתמודדות עם תיקים דומים לשלכם.

מעבר לשנות הניסיון, בדקו שלעורך הדין יש ניסיון בייצוג בבית משפט. אם אתם רוצים להבטיח את הסיכוי הטוב ביותר לזכות בתיק שלכם, עליכם לשכור עורך דין שמומחה בליטיגציה לבית המשפט. זה אומר שהוא הגיע עם מקרים כמו שלכם למשפט ויודע למה לצפות. הוא צריך להרגיש בנוח גם באולם בית המשפט.

שכר טרחה

ייעוץ משפטי להיות יקר. לפני שכירת עורך דין, דונו בבירור על מבנה שכר הטרחה. עורכי דין שונים גובים תשלום שונה עבור אותו תיק. בצעו השוואה של הצעות המחיר שאתם מקבלים על מנת להבין את טווח המחירים עבור המקרה שלכם. עם זאת, שכירת עורך דין תעבורה רק על סמך שכר הטרחה שלו לעולם לא תניב תוצאות טובות. רוב המקרים בהם אנשים שוכרים עורכי דין על סמך שכר הטרחה שלהם בסופו של דבר מפסידים בתיק, וזה עולה לאנשים יותר ממה שהם התמקחו עליו.

תקשורת

כאשר אתם מראיינים עורכי דין למקרה שלכם, העדיפו לבחור מישהו שיוכל להבין את העבירות שלכם ולתת עצות טובות לאיך לתקוף את התיק הזה. בחנו גם כיצד אתם מרגישים במהלך השיחה איתו, והאם אתם מרגישים שתוכלו ליצור איתו שיתוף פעולה טוב. כמו כן, היזהרו מעורכי דין שמבטיחים תוצאות. על אף שזכו בעבר בבית המשפט בתיקים דומים לשלכם, זה לא מחייב שיהיה זה בוודאות המקרה אצלכם. כל תיק מגיע עם פרטים שונים, ואתם לא יודעים על איזה שופט תפלו או על אילו דקויות יתמקד המשפט. אתם רוצים לשכור מישהו שידבר אתכם בגובה עיניים ויהיה סבלני להסביר לכם את כל הפרטים והצעדים הנדרשים על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורכם. 

תקשורת

כמה שאלות שאתם יכולים לשאול את עורך הדין בראיון טלפוני/פנים מול פנים:

  • עם כמה מקרי תעבורה כמו שלי התמודדת בהצלחה?
  • מה היית מחשיב כתוצאה מוצלחת במקרה שלי?
  • האם תופיע איתי בבית המשפט או בשמי, או שתשלח עורך דין אחר ממשרדך שייצג אותי?
  • איך עובד אופן התשלום? תוכל לתת לי הערכה כמה זה יעלה?

עורך דין אדיב ובעל ידע יתן מענה לשאלות ולחששות שלכם בצורה מקצועית וידאג להעניק לכם את חווית השירות הטובה ביותר

editor
editor
דילוג לתוכן