קורס איביי מומלץ

יוני 8, 2021

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

השתתפות בקורס איביי מומלץ היא כרטיס הכניסה לפלטפורמת המסחר הפופולרית של איביי במסלול המהיר. חיפוש מהיר בגוגל יפגיש אתכם עם מבחר ענק של קורסי איביי, חלקם קורסים רציניים ומושקעים מאוד, אך לצערנו, חלקם בעלי ערך מוסף נמוך שעלולים לגרום למפח נפש בקרב רוכשי הקורס.

בדיוק מסיבה זו, ערכנו השוואה מקיפה של קורסי האיביי בישראל ובחרנו ב-3 קורסים המציעים למצטרפים ערך מוסף רב.

קורס האיביי של לאון דירקטוביץ

1

קורס האיביי של לאון דירקטוביץ

כפי ששם הקורס מציין, הקורס נבנה ומנוהל ע"י מר לאון דירקטוביץ, שלו ניסיון רב שנים בניהול עסקים מרובים בפלטפורמת איביי. בשונה מקורסים אחרים, שבהם מוצע תוכן שנבנה פעם אחת ונמכר שוב ושוב, הקורס של לאון מתעדכן כל הזמן וזאת מכיוון ששיטות המכירה, תנאי המשתמש ועוד גורמים רבים, משפיעים באופן מתמיד על תהליך המכירה באיביי.

הגישה בהצטרפות לקורס של ליאון היא לא לדחוף את הקורס בכוח כלמה שיותר מצטרפים, אלא לבקש מהמתעניינים בקורס לשאול את עצמם אם באמת יש להם את הרצון האמיתי להיכנס לתחום ולהשקיע את הזמן הנדרש על מנת להצליח. לאון מדגיש שוב ושוב את העובדה שאפשר להצליח מאוד באיביי, אך לא מדובר בפלטפורמת קסמים ומי שלא ישקיע מאמץ רב, לפחות בשלבים הראשונים, לא יזכה להצלחה.

יתרונות

2

קורס האיביי של דרופשיפינג ישראל

קורס האיביי של דרופשיפינג ישראל הוא קורס מקיף ביותר שמהרגע הראשון שם לו למטרה להקנות לכם את כל הידע שנצבר במשך השנים בצורה מעמיקה ויסודית. הקורס מספק את כל הכלים והמיומנויות הנדרשות על מנת להפוך את איביי למקור ההכנסה העיקרי שלכם.

הקורס של דרופשיפינג ישראל או אחד המהקורסים בעלי התפוצה הגבוהה ביותר בישראל, ובעל נוכחות מרשימה בערוצי הסושיאל השונים. שידורי הלייב של דרופשיפינג ישראל זוכים לאחוזי צפייה גבוהים והפוסטים שלהם מעוררים עניין רב. ע"פ נתוני החברה, כיום יש לחברה אלפי לקוחות שהפכו את איביי למקור ההכנסה העיקרי שלהם, או שהביאו לתוספת משמעותית להכנסה הקיימת. החברה מציינת שכל אחד יכול למצוא את הזמן המתאים להצטרפות לקורס האיביי, בעיקר כעת שהרבה אנשים עובדים מהבית, וכל מה שנדרש הוא מספר שעות מצומצם בכל יום.

יתרונות

3

קורס האיביי של ישראסופורס

קורס האיביי של ישראסופורס מציע ליווי והדרכה אינטרנטיים ללקוחות פרטיים ועסקיים. הדגש בקורס של ישראסופורט הוא בליווי האישי והצמוד שהם מציעים, המבוסס על למעלה מ-10 שנים של ניסיון במכירות באיביי בפלטפורמות נוספות. שיטת הלימוד הנפוצה למתחילים נקראת דרופשיפינג, שדורשת השקעה כספית נמוכה על מנת להתחיל ולמכור בפלטפורמת איביי.

הקורס של ישראסופורט פותח בבלעדיות ע"י צוות החברה על מנת לתת לכם כלים להכיר ולהתחיל לעבוד עם ספקים אמינים ולהגיע ללקוחות שבאמת מעוניינים במוצר שלכם. תלמדו למכור בכמויות גדולות, בין אם יש או אין לכם ניסיון ורעיון למוצר.

יתרונות

מה כדאי לבדוק כשבוחרים קורס איביי

המבחר העצום של קורסי איביי המוצעים כיום יכול להיות מבלבל מאוד. בזמן שאתם עושים את המחקר לגבי קורס האיביי המתאים לכם, נסו למצוא מספר חוות דעת גם מחוץ לחוות הדעת שמופיעות באתר הקורס. אם אתם מכירים מישהו באופן אישי שלמד באחד מקורסי האיביי, נסו להבין מה הייתה מידת ההצלחה שלהם מהקורס (אסור לשכוח שלא הכל תלוי בקורס עצמו וכדי להצליח בקורס איביי דרושה השקעה רבה מצד המשתתפים).

בשל העובדה שתנאי המכירה והמדיניות של חברות כמו איביי משתנה באופן תכוף, חפשו קורס שאתם יודעים שהתוכן שלו מעודכן. כמו כן הציצו בחשבונות הפייסבוק של החברות העומדות מאחורי הקורס וודאו שהתכנים שלהם מתעדכנים באופן תכוף. במידה ועמוד הפייסבוק לא התעדכן מזה תקופה ממושכת, זו בהחלט יכולה להיות נקודת אזהרה לגבי הרלוונטיות של הקורס המוצע.

סיכום - הקורס המומלץ ביותר

בחירת קורס איביי מומלץ בהחלט מהווה החלטה משמעותית ויש לקחת בחשבון מגוון של מרכיבים. הקורסים המובילים בארץ מציעים בחלקם חוית לימוד פרונטלית כמו גם אפשרות ללימוד מקוון, וזאת בהתאם לשינויים שחלו לאחרונה במעבר לעבודה מהסביבה הביתית.


מבין הקורסים שציינו, אנו ממליצים על הקורס של לאון דירקטוביץ. הקורס של לאון מבוסס על ניסיון רב שנים, הוא מתעדכן באופן תכוף בהתאם לשינויי המדיניות וסביבת המכירה ואינו דוחף את המעוניינים להצטרף, אלא מעדיף שרק מי שמוכן להתחייב ללימוד אינטנסיבי ועבודה קשה (לפחות בשלבים הראשונים) יצטרף לקורס..

Yuval
Yuval
דילוג לתוכן