קורס אמזון מומלץ

יוני 8, 2021

10+ מוצרים שנבדקו
15 שעות מחקר
100 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

מספר הקורסים המוצעים למכירה באמזון גדלו באופן ניכר בשנים האחרונות ונדמה שכל אחד הפך ל"מומחה" בתחום. בעוד שחלק מהקורסים מציעים תוכן ברמה גבוהה ומאחוריהם ניצבים אנשי עסקים שהרוויחו סכומים גדולים ממסחר נכון באמזון, ישנם גם כאלו שרק רוצים לקחת את כספיכם מבלי לתת ערך מוסף כלשהו (ובמקרה הרע לגרום לכם להפסדים משמעותיים). לכן בדקנו עבורכם ביסודיות את כלל האפשרויות המוצעות כיום בשוק ובחרנו את 3 קורסי האמזון המובילים בישראל, קורסים שייסיעו לכם להפיק את המירב מאמזון.

השוואת הקורסים הכי מומלצים ב-2021

1

קורס מכירה באמזון של RPGECOM

קורס מכירה באמזון של RPGECOM הוא פרי חזונם של שלושה שותפים, פבל חזנוב, גיא פרץ ופבל ביוריוקוב אשר שמו להם למטרה להציע את הקורס המקצועי והמקיף ביותר לשיווק מצליח באמזון. החזון שלהם בנוי על ההבנה ששיווק ומכירה באמזון אינם דומים למכירה בחנות רגילה, אלא מדובר במכירה דינמית עם אלמנטים שמשתנים כל הזמן.

בניגוד לחלק מהחברות בתחום, ב-RPGECOM גם דואגים להדגיש את העובדה שההצלחה היא לא דבר מובטח ובעוד שההזדמנות באמזון היא אדירה, היא גם מעמידה סיכונים מסוימים שיכולים להביא לכדי הפסדים במידה ולא מתנהלים בצורה נכונה.

 

יתרונות

2

קורס מכירה באמזון של אלי סלע

הקורס מנוהל על ידי מר אלי סלע, שהוא בעל ניסיון עשיר במסחר אלקטרוני וקידום אתרים ממומן. הקורס מקיף נושאים רבים ומגוונים ומלווה את התלמיד לאורך כל שלבי הקמת העסק. הקורס מכסה נושאים כגון: שלב ההקמה שבו תלמדו על פתיחת החשבון, חיבור החשבון עם אמצעי התשלום של PAYONEER, בחירת המוצר, יצירת דף המוצר עם שימוש במילות מפתח רלוונטיות, קידום המוצרים באופן אורגני וממומן, תנועה לדף המוצר מחוץ לאמזון וניהול שוטף של העסק המקוון.יתרונות

3

קורס אמזון של האוניברסיטה הפתוחה

למי שמחפש משהו קצת יותר רשמי, קורס אמזון של האוניברסיטה הפתוחה הוא חלק מקורס מנהלי איקומרס של האוניברסיטה הפתוחה. הקורס פונה בעיקר לאנשי שיווק ומסחר דיגיטלי בחברות, לבעלי עסקי מסחר דיגיטלי קיימים, ולאלו שמתעניינים בניהול עצמאי של עסק מכירה מקוון. התכנים בקורס מועברים באופן הדרגתי משלב ההיכרות עם הפלטפורמה של אמזון, דרך ניתוח מוצרים, תמחור, וגם מספק מידע חשוב על הכלים החיצוניים שיכולים לייעל את העסק, דוגמת השימוש בפלטפורמת FIVERR (חברה למציאת פרילנסרים שנוסדה בישראל), חשיבות השימוש בתמונות איכותיות וכלים נוספים.יתרונות

איך מחפשים קורס אמזון מוצלח?

קורס אמזון מוצלח יכול להיות ההבדל בין הצלחה כלכלית כבירה לבין אובדן הכנסה והשקעה שירדה לטמיון, ולכן חשוב מאוד לבחור את הקורס הנכון בעבורכם. אל תסתפקו רק בקריאת חוות הדעת המופיעים באתרים השונים, חפשו חוות דעת שנכתבו באתרים אובייקטיביים, או בעמודי הפייסבוק של החברה (במידה ותווית ה-Review פעילה).

רבים מהאתרים מצהירים שהם בעלי מותגים פרטיים מצליחים. נסו לברר באילו מוצרים מדובר והשתמשו בכלים הקיימים ברשת לבחינת המוצרים. אם מתברר שהמוצר באמת מצליח מאוד, אזי הדבר מוכיח את אמינות נותן השירות. חפשו חברה שמציגה בפניכם את כל האמת, ולא רק את האמת שנוחה להם. אם מישהו מספר רק על הצלחות עד אין סוף, זה צריך להדליק נורה, כי באמזון, כמו בכל עסק, תמיד יש כאלו שמצליחים ועוד הרבה יותר שלא. אם מישהו מציג בפניכם את התמונה המלאה, את כל הפלוסים והמינוסים, את ההצלחות אך גם את הסכנות, אפשר להתקדם לבחינת אספקטים נוספים.

לסיכום

מאז שאמזון הושקה אי שם במאה הקודמת היא חווה גידול משמעותי על בסיס שנתי ומהווה את הכוח הקמעונאי הגדול והחזק ביותר בעולם כיום. קשה לראות שהרוח תשנה כיוון בשנים הקרובות ולכן השקעה נבונה ובניית עסק באמזון, על אף האתגרים הכרוכים בכך, עדיין מהווה הזדמנות מצוינת.


בשקלול כל הגורמים, אנו ממליצים על חברת RPGECOM. החברה שמה במרכז את מתן התמיכה ותשומת הלב המירבית לקהל לקוחותיה, מקצועיות וניסיון רב שנים בתחום המסחר המקוון והתמיכה הלוגיסטית, וזאת תוך הצגת תמונה מהימנה על ההזדמנויות והסיכונים הכרוכים בפתיחת חנות למסחר אלקטרוני באמזון. 

Yuval
Yuval
דילוג לתוכן